Čím lidé žijí. Setkání, uvažování, rozhovory (kurz laiků)

• Uzávěrka přihlášek 31. 3. 2020
  • Místo Penzion a diecézní středisko Marianum, Janské Lázně (Královéhradecký kraj)
  • Typ akce Jiné akce

Tradiční jarní setkání v Janských Lázních, s tradičně nabitým programem. Pro letošní rok s drobnou změnou: v Penzionu a diecézním středisku Marianum. Biblický program: Vojen Syrovátka. Přednášejí Milena Štráfeldová, Zdeněk Hojný, Petr Hudec. Vedení pobytu: Monika Drdová. V plánu je koncert, výlet do Nového Města nad Metují a další.

Zahájíme ve čtvrtek 23. dubna společnou večeří, konec bude ve středu 29. dubna dopoledne. Cena za celý pobyt je 4 200 Kč (zahrnuje ubytování, plnou penzi, ubytovací poplatek městu a režijní náklady).

Pozvěte své přátele, i mimocírkevní!