10denní tábor (od středy do soboty) pro děti školního věku (TA 1)

• Uzávěrka přihlášek 17. 5. 2020
  • Místo Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí (Královéhradecký kraj)
  • Typ akce Tábory pro děti a mládež

Vede Eliáš Cizl; ubytování v Malém táboře (chatky pro 6 a 4 lidi). Další informace můžete najít na průběžně aktualizovaných táborových stránkách.

Doporučený věk: sedm (dítě po dokončení prvního roku školní docházky) až patnáct let.

Cena: 4 235 Kč (děti mladší 12 let) / 4 810 Kč (12 let a starší).

K přihlášce je nutno přiložit vyplněný dotazník (který je součástí potvrzovacího mailu, který vám přijde po dokončení přihlášky) a u přihlašovaných mladších patnácti let i potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vám vystaví praktický lékař. Počítáme s tím, že dítě bude na táboře od začátku až do konce. Pokud to není možné, vedoucí si vyhrazují právo přijmout je až v případě, že zbude místo. Taktéž mají přednost ti, kteří dodají včas všechny potřebné dokumenty (dotazník a potvrzení lékaře o zdravotní způsobilosti).