Rodinný pobyt se školními dětmi (RP 2)

Oficiální uzávěrka přihlášek na tuto akci byla 3. 7. 2020.

V případě zájmu ještě můžete zkusit kontaktovat organizátora akce (Oddělení výchovy a vzdělávání Ústřední církevní kanceláře Českobratrské církve evangelické, vychova@e-cirkev.cz, tel: +420 224 999 233).

• Uzávěrka přihlášek 3. 7. 2020
  • Místo Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí (Královéhradecký kraj)
  • Typ akce Rodinné pobyty

Vedou Lukáš a Olga Klímovi. Nabízíme poslední volná místa, s ubytováním ve dvojlůžkových a čtyřlůžkových pokojích ve zděné hlavní budově. Další informace k ubytování/pros­tředí najdete na oficiálním webu Tábora J. A. K.

Ceník pobytu

Hlavní budova — čtyřlůžkový pokoj Hlavní budova — dvojlůžkový
dítě mladší 2 let zdarma zdarma
dítě mladší 4 let 700 Kč 700 Kč
mladší 18 let 3 145 Kč 4 145 Kč
18 let a starší 3 540 Kč 4 100 Kč

Cenu pobytu tvoří: tzv. balíček služeb (stravování, ubytování, používání lůžkovin), náklady na pobyt vedení (a u některých pobytů/táborů lékaře) a režijní/programový poplatek. V závažných případech jako je nemoc, platbu po odečtení storno poplatku vracíme, režijní poplatek se nevrací. Informace o storno podmínkách naleznete na stránkách Tábora J. A. K., na adrese http://taborbelec.cz/dokumenty.