Pobyt pro rodiče a prarodiče s malými dětmi Herlíkovice

• Uzávěrka přihlášek 20. 3. 2021
  • Místo Herlíkovice (Královéhradecký kraj)
  • Typ akce Rodinné pobyty

Co Vás čeká? Biblická vyprávění pro malé i větší; jaro na horách, hraní doma i venku; pro dospělé: povídání, zastavení, změna. Bude se hodit: výtvarné potřeby, hudební nástroje, hrajete-li na nějaké.

Pobyt začíná v sobotu 24. dubna večeří v 18 hodin a končí v pátek 30. dubna obědem. Povede Lenka Ridzoňová, farářka v Praze na Jarově. Spolupráce při programu vítána (tvoření s dětmi, hry, povídání o zajímavé knížce pro děti nebo dospělé, film…), případně se ozvěte předem Lence Ridzoňové (lenka.ridzonova@email.cz).

Účastnický poplatek:

Hlavní budova Vilka
dospělí 4 700 Kč 4 050 Kč
děti 3–11 let (ode dne 3.narozenin do dne 12.narozenin) 4 070 Kč 3 420 Kč
děti do dosažení 3 let bez nároku na lůžko 0 / 1 820 Kč * 0 / 1 495 Kč *

Datum narození dítěte se vztahuje ke dni nástupu na pobyt.

V ceně je započítána celodenní strava (snídaně, oběd, večeře), a také náklad pobytu vedoucí. *) Děti do dosažení 3 let (bez využití lůžka) mají ubytování zdarma, cena za lomítkem se platí v případě využití klasického lůžka. K dispozici jsou cca 4 dětské postýlky. Poplatek za půjčení je Kč 100 za celý pobyt a bude hrazen na místě. Pozor: Postýlka se nevejde do všech pokojů – nutno nahlásit při tvorbě přihlášky.