Jak říkám tělem to, co říkám slovem?

Jak říkám tělem to, co říkám slovem, tak se jmenovala dílna MUDr. Radany Syrovátkové na letošním farářském kurzu a byla to taková ochutnávka další práce s ní i s tématem slova a těla na podzimním semináři osobnostního rozvoje v Bělči. Nabízený seminář bude mít podobu zážitkové a sebezkušenostní práce ve skupině. Lektorka nabízí prozkoumat téma sourodosti (nesourodosti) těla a slova v naší farářské profesi. V semináři bude možné uplatnit případy do supervize.

Předpokládá se zásada mlčenlivosti v rámci skupinové práce a respekt k míře otevřenosti každého z účastníků.

MUDr. Radana Syrovátková (1969) je psychoterapeutka, supervizorka, pracuje zejména formou pohybové terapie, a zaměřuje se na neverbální pohybové sdělení ve vztazích, v terapii a v supervizi. Má soukromou psychoterapeutickou praxi, vyučuje studenty taneční a pohybové terapie, a superviduje pro jednotlivce, ale i neziskové organizace v sociálních službách a ve zdravotnictví.

Seminář připravuje a další informace ve věci programu poskytne Drahomíra Dušková Havlíčková.