Tábor pro děti a mládež s postižením za asistence dobrovolníků (TAP2)

Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí

Je nám líto, ale uzávěrka na tuto akci byla 31. 5. 2021.

Vedou Jiří Bureš, farář ČCE v Boskovicích, a Tomáš Znamenáček. Ubytování ve Velkém táboře (chatky pro 4–5 lidí, další informace k prostředí/u­bytování najdete na oficiálním webu Tábora J. A. K.). Pro přesnější představu o charakteru pobytu vám doporučujeme prostudovat stručnou brožurku k bělečským pobytům, případné dotazy milerádi zodpoví organizátoři akce (e-mail: vychova@e-cirkev.cz, tel.: +420 224 999 233).

Abychom ulehčili rodinám s dětmi s postižením v jejich finanční situaci, snažíme se část nákladů na pobyty v Bělči nad Orlicí hradit z fondu na podporu pobytů pro osoby s postižením. Proto rodič platí jen částečným podílem pobyt dobrovolníka, větší část dotuje církev.

Cena: 4 560 Kč (mladší 12 let), 4 960 Kč (12 let a starší). Cenu pobytu tvoří: tzv. balíček služeb (stravování, ubytování, používání lůžkovin) a částečné náklady na pobyt vedení, lékaře a asistentů.