Vivre l'Église comme signe du Royaume de Dieu avec Didier Halter

Je nám líto, ale uzávěrka na tuto akci byla 31. 3. 2021.

V rámci celoživotního vzdělávání nabízíme seminář na téma Vivre l'Église comme signe du Royaume de Dieu. Bude s námi Didier Halter, který vede celoživotní vzdělávání farářů a farářek pro frankofonní část Švýcarska (OPF – office protestante de la formation). Je praktický teolog, člověk nadšený pro Bibli, víru a historii, milovník rozhovorů, ragby, dobrých příběhů, lyžování, sýrů a vína. Byl farářem v Alsasku, v Ženevě a v Sionu.

Seminář bude celý ve francouzštině, začne v neděli v 18 hodin společnou večeří a bude končit ve středu obědem. Všem přihlášeným pošleme s dostatečným předstihem podrobný program a výzvu k zaplacení kurzovného, které činí 400 Kč (povšechný sbor hradí ubytování a lektora; o cestovní náhrady můžete požádat svůj sbor; stravu v místě si hradí účastníci sami).

Seminář připravují a další informace poskytnou: Jan Keřkovský a Jakub Keller.