Vivre l'Église comme signe du Royaume de Dieu avec Didier Halter

V rámci celoživotního vzdělávání nabízíme seminář na téma Vivre l'Église comme signe du Royaume de Dieu. Bude s námi Didier Halter, který vede celoživotní vzdělávání farářů a farářek pro frankofonní část Švýcarska (OPF – office protestante de la formation). Je praktický theolog, člověk nadšený pro Bibli, víru a historii, milovník rozhovorů, ragby, dobrých příběhů, lyžování, sýrů a vína. Byl farářem v Alsasku, v Ženevě a v Sionu.

Seminář bude celý ve francouzštině, začne v neděli v 18 hodin společnou večeří a bude končit ve středu obědem. Všem přihlášeným pošleme s dostatečným předstihem podrobný program a výzvu k zaplacení kurzovného, které činí 400 Kč.

Seminář připravují a další informace poskytnou: Jan Keřkovský a Jakub Keller.