Tábor pro děti a mládež s postižením za asistence dobrovolníků (TAP1)

Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí

Je nám líto, ale uzávěrka na tuto akci byla 14. 6. 2021.

Vede Richard Dračka, ubytování ve Velkém táboře (chatky pro 4–5 lidí, další informace k prostředí/u­bytování najdete na oficiálním webu Tábora J. A. K.). Pro přesnější představu o charakteru pobytu vám doporučujeme prostudovat stručnou brožurku k bělečským pobytům, případné dotazy milerádi zodpoví organizátoři akce (e-mail: vychova@e-cirkev.cz, tel.: +420 224 999 233).

Abychom ulehčili rodinám s dětmi s postižením v jejich finanční situaci, snažíme se část nákladů na pobyty v Bělči nad Orlicí hradit z fondu na podporu pobytů pro osoby s postižením. Proto rodič platí jen částečným podílem pobyt dobrovolníka, větší část dotuje církev.

Pamatujte prosím na to, že k přihlášce u účastníků mladších patnácti let bude třeba vyplnit a zaslat kromě dotazníku také potvrzení lékaře o způsobilosti dítěte účastnit se tábora (to ovšem stačí odevzdat při příjezdu na tábor vedoucím).

Cena: 4 560 Kč (mladší 12 let), 4 960 Kč (12 let a starší)