Tábor pro děti, mládež a dospělé s postižením za asistence dobrovolníků (TAP1)

Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí

Uzávěrka přihlášek: 15. 5. 2022

Je nám líto, ale přihlašování na tuto akci již bylo ukončeno.

Hledáte-li přihlašování pro dobrovolníky, to najdete jinde. Děkujeme!

Vede Richard Dračka a Lukáš Slabý, ubytování ve Velkém táboře. V chatkách je variabilní počet 4 – 6 lůžek. Další informace k prostředí/u­bytování najdete zde.

Pro přesnější představu o charakteru pobytu vám doporučujeme prostudovat stručnou brožurku k bělečským pobytům.

Případné dotazy milerádi zodpoví organizátoři akce (e-mail: vychova@e-cirkev.cz, tel.: +420 224 999 233).

K přihlášce je nutno vyplnit dotazník (odkaz na něj je součástí potvrzovacího mailu, který vám přijde po dokončení přihlášky) a u přihlašovaných mladších patnácti let i potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vám vystaví praktický lékař (to stačí odevzdat při příjezdu na tábor vedoucím).

Cena: 5.135 Kč

Abychom ulehčili rodinám s dětmi s postižením v jejich finanční situaci, snažíme se část nákladů na pobyty v Bělči nad Orlicí hradit z fondu na podporu pobytů pro osoby s postižením. Proto rodič platí jen částečným podílem pobyt dobrovolníka, větší část dotuje církev.

Výše storno poplatku z celkové ceny pobytu