11denní tábor (od středy do soboty) pro děti školního věku (TA1)

Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí

Uzávěrka přihlášek: 29. 6. 2022

Je nám líto, ale přihlašování na tuto akci již bylo ukončeno.

Vede Eliáš Cizl; ubytování v Malém táboře (chatky nabízejí 4 – 6 lůžek). Podrobnější informace k prostředí/u­bytování najdete na oficiálním webu Tábora J. A. K.

Doporučujeme podívat se také na táborové stránky, tvořené týmem vedoucích. Stránky budou průběžně aktualizovány a právě na nich najdete kromě jiného také program tábora. Další informace na: https://www.facebook.com/taborbelec/

Doporučený věk: sedm (dítě po dokončení prvního roku školní docházky) až patnáct let.

Cena: 5 600 Kč (mladší 12 let), 6 220 Kč (12 let a starší).
Cena je částečně dotovaná církví v rámci zajištění celocírkevních aktivit pro děti.

Výše storno poplatku z celkové ceny pobytu

K přihlášce je nutno přiložit vyplněný dotazník (odkaz v e-mailu potvrzujícím registraci) a u přihlašovaných mladších patnácti let i potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vám vystaví praktický lékař (stačí odevzdat při příjezdu na tábor vedoucím). Počítáme s tím, že dítě bude na táboře od začátku až do konce. Pokud to není možné, vedoucí si vyhrazují právo přijmout je až v případě, že zbude místo.