Tábor pro děti do 13 let (TA2)

Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí

Uzávěrka přihlášek: 30. 6. 2022

Je nám líto, ale přihlašování na tuto akci již bylo ukončeno.

Vede Pavel Bláha, ubytování v chatkách v Malém táboře (chatky nabízejí 4 – 6 lůžek).

Fotky z táborů předchozích let, tým vedoucích a další informace můžete najít na táborových stránkách.

Vzkaz vedoucího Pavla Bláhy: Každý rok je pro děti připravena spousta her, jak venku, tak uvnitř. Často pořádáme v rámci tábora také odlehčenou soutěž Bělečský talent a zažíváme spolu různá dobrodružství na výletě, loďkách, při VTH a … jeden rok se nám už někdo pokusil ukrást vlajku!

Jak to dopadlo se nejlépe dozvíte, když se k nám letos přidají i vaše děti, příp. mladší sourozenci.

K přihlášce je nutno vyplnit dotazník (odkaz na něj je součástí potvrzovacího mailu, který vám přijde po dokončení přihlášky) a u přihlašovaných mladších patnácti let i potvrzení o zdravotní způsobilosti, které vám vystaví praktický lékař (to stačí odevzdat při příjezdu na tábor vedoucím). Počítáme s tím, že dítě bude na táboře od začátku až do konce. Pokud to není možné, vedoucí si vyhrazují právo přijmout je až v případě, že zbyde místo.

Další informace k ubytování můžete najít na stránkách T. J. A. K. Běleč nad Orlicí

Cena: 4 055 Kč (mladší 12 let), 4 480 Kč (12 let a starší).
Cena je částečně dotovaná církví v rámci zajištění celocírkevních aktivit pro děti.

Výše storno poplatku z celkové ceny pobytu