Hledáme dobrovolné asistenty na tábory/pobyty s lidmi s postižením

Tábor J. A. Komenského, Běleč nad Orlicí

Chceš strávit o prázdninách smysluplný týden v dobré partě, na krásném místě a uplatnit své schopnosti a vůli pomáhat? Tak to jsi tu správně. Protože hledáme dobrovolníky–asistenty na tábory a rodinné pobyty s lidmi s postižením v Táboře J. A. Komenského v Bělči nad Orlicí. Podívejte se na video jedné z našich doborovolnic.

Předchozí zkušenosti s lidmi s postižením nepředpokládáme, stačí chuť poznávat nové a ochota učit se, vše potřebné se postupně naučíš. Vždycky je na místě někdo zkušenější, kdo ti může se vším pomoci. Přihlas se, přijeď a navaž nová přátelství.

Vhodné (nejen) pro mládež, studenty speciální pedagogiky, sociální práce, zdravotnických škol… Dobrovolnou asistenci na našich pobytech lze započítat do školní praxe. Minimální věková hranice asistentů je 16 let. Pomocníci mají zdarma: pobyt (nocleh i stravu), cestu na pobyt a zpět hromadnou dopravou, nebo soukromým vozidlem v případě, že cestují společně tři pomocníci.

Zájemcům doporučujeme k prostudování stručnou brožurku.

Pro tábor TAP1 sháníme posledních 6 dobrovolníků. 3 dobrovolnice a nutně 3 dobrovolníky muže, máme přihlášené čtyři táborníky na vozíku.

Termíny táborů (TAP) a rodinných pobytů (RPP) s asistencí:

Další informace získáte nejlépe přímo na Oddělení výchovy a vzdělávání ÚCK ČCE (vychova@e-cirkev.cz, tel.: +420 224 999 233).